Багатофункціональні трави

Багатофункціональні трави

Завдяки чудовій структурі волокна, багатофункціональні трави призначені для ігор у волейбол, баскетбол, гандбол. Вони ідеально підходять для муніципалітетів та шкіл, які бажають забезпечити розвиток спорту серед молоді.

На багатофункціональних полях (для різних видів спорту) використовується штучна трава, з волокном висотою 15-25 мм, виготовлені з моноволокна або фібрилірованих волокон, котрі завдяки досконалій структурі волокна, призначені для гри у волейбол, баскетбол та гандбол. Багатоцільові трави покриті кварцовим піском. Найчастіше використана висота штучної трави на багатофункціональних полях становить 20 мм.

Перевага багатофункціональних полів — це можливість встановлення ліній для декількох спортивних дисциплін в залежності від потреб користувача. На одному полі можна запроектувати лінії в різних кольорах для футболу, гандболу, баскетболу і волейболу.

Спортивні об’єкти з багатофункціональними полями з штучної трави, завдяки можливості використання багатої колористики штучних трав, вражають своїм виглядом протягом усього року.

Ми пропонуємо високоякісну продукцію, яка відповідає потребам найвимогливіших клієнтів

Ми також виробляємо нестандартні замовлення, тобто виробляємо трави з довільними параметрами, наприклад, висотою, видом використаного волокна, щільністю.

Багатофункціональній траві (для різних видів спорту) продукції RICCO POLSKA SPORT властиво:

  • Висока міцність та стійкість до погодних умов
  • Можливість цілодобового використання
  • Відмінна безпека (висока амортизація, висока динаміка відбиття м’яча, правильне ковзання та низький ризик травм)
  • Привабливий вигляд завдяки можливості виконання у різних кольорах
  • Низькі експлуатаційні витрати
  • Можливість проведення декількох дисциплін на одному полі
  • Кращі умови, ніж на природній траві

додати коментар