Тенісні корти

Теніс — це спорт, яким займається все більша кількість людей, як професійно, так і як хобі. Користувачів тенісних кортів цікавить безпека і комфорт, a об’єкти вимагають мінімального обслуговування і тривалості у використанні. Безперервний розвиток технологій створення штучних матеріалів дозволяє використовувати однакові параметри, як для штучних поверхней, так і природних. Перевага „штучної трави” — тривалість і здатність її експлуатації практично 365 днів на рік цілодобово, навіть після сильних дощів.

Штучна трава, завдяки кварцовому піску, чудово пом’якшує падіння і вірно відбиває природне відображення тенісного м’яча.

Завдяки спеціальним УФ-фільтрам поверхня зберігає оригінальний колі протягом тривалого періоду використання, прогнозований на понад 10 років.

Штучну траву для тенісу використовують, як на відкритих, так і на закритих тенісних кортах. Вони можуть бути укладені на відповідньо підготовленому бетонному фундаменті (найчастіше у великих закритих приміщеннях), так і на кам’яних агрегатах (відкриті корти). Корти, призначені для професійної гри (професійні корти), як і для аматорів (рекреаційні корти). Такі корти дають можливість користуватися ними цілий рік, в той час, як на натуральній траві ігровий сезон триває 8-10 місяців

Їм властива висока міцність та стійкість до стирання, незважаючи на відсутність необхідності обмежувати гру до 8-10 годин на тиждень, як у випадку з природною травою.

При застосуванні штучного покриття, ми маємо на корті траву, яка практично не потребує особливого догляду та дозволяє заощадити багато часу (косіння, збагачення мінералами, підливання, зрошення, прокатка і фарбування ліній).

додати коментар