Трава для тенісних кортів

Трава для тенісних кортів

На тенісних кортах використовують штучну траву з моноволокон або фібрилірованого волокна висотою 10 мм-15 мм, покритих кварцовим піском. На тенісних кортах найчастіше використовують штучну траву висотою 15 мм. Найкращі трави для цієї дисципліни мають щільність 70-100тис. волокна / м2 для фібрилiрованої трави та 300-400 ти. волокна / м2 для трав з моноволокна. Штучну траву для тенісу використовують, як на відкритих, так і на закритих тенісних кортах. Поверхня штучної трави дуже добре пропускає, що є винятково істотним для будови відкритих кортів. Вони можуть бути укладені на відповідньо підготовленних бетонних основах (найчастіше в великих закритих приміщеннях), так і на кам’яних агрегатах (відкриті корти). Є корти, призначені для професійної гри (професійні корти), а є для аматорів (рекреаційні корти). Такі корти дають можливість користуватися ними цілий рік, в той час, як на натуральній траві ігровий сезон триває 8-10 місяців.

Їм властива висока міцність та стійкість до стирання, незважаючи на відсутність необхідності обмежувати гру до 8-10 годин на тиждень, як у випадку з природною травою.

Трава покрита потрібною кількістю кварцового піску забезпечує хорошу стійкість і завдяки їй, швидку реакцію на м’яч. RICCONET — це чудова амортизація для безпечної, приємної гри без травм.

RICCONET розрізняє різні трави для тенісу:

  • Відмінна амортизація, безпечна гра без травм (ковзання зменшує ризик виникнення розривів або суглобових вивихів).
  • Природне відбиття м’яча, вірно відображає ротацію і характер удару, завдяки заповненому відповідною кількістю кварцового піску.
  • Відмінна перфорація (стандарт 60 л / м2)
  • Стійкість кольору
  • Стійкість до УФ-випромінювання та екстремальних температур.
  • Широкий спектр продуктів, які дозволяють добрати параметри гри до ваших індивідуальних уподобань.
  • Довговiчність — при належному технічному обслуговуванні, їх можна використовувати до 15 років.
  • Економність — низька вартість будівництва та технічного обслуговування.

Трави мають дозволи, включаючи сертифікати Міжнародної Федерації Тенісу.

додати коментар