Футбольні поля

Футбольні поля зі штучної трави, безумовно, не такі вимогливі, як натуральні поля.

У порівнянні з натуральною травою, штучна є стійкою до ультрафіолетових променів та не вимагає надособливого догляду. Її можна використовувати цілий рік. Вона є триваліша, ніж природна трава, штучна трава не змінює свого вигляду навіть у випадку дуже інтенсивного використання.

Поверхня штучної трави для футбольного поля складається з кварцового піску та гумових гранул і трави з штучних матеріалів. Кожен елемент штучної трави виконує важливу функцію по всій своїй поверхні. Штучні волокна трави імітують природну траву. Вони повинні утримувати пісок і гранули, які наповнюють поверхню. Кварцовий пісок виконує роль підсипки і є навантаженням на ґрунт. Кварцевий пісок забезпечує відносну м’якість та еластичність поверхні. Він пом’якшує та захищає тіло користувача під час контакту з поверхнею. Щоденна багатогодинна експлуатація поля призводить до руйнування поверхні, що, як наслідок, впливає на зниження безпеки користувачів.

Варто пам’ятати, що штучні поля не цілком виключають догляд, але кількість процедур для обробки штучної трави все ж таки набагато менша, ніж у порівнянні до необхідної кількості для натуральної трави.

додати коментар