Футбольні трави

Футбольні трави

Футбольна трава виготовляється з моноволокнистих або монофібрилірованих волокон, висотою 40мм-65мм, покритими кварцовим піском та гумовими гранулами. Рівномірне наповнення шарів забезпечує одинакову щільність і товщину трави на цілому полі, тим самим забезпечуючи рівномірний рівень комфорту. Кожна складова штучної трави виконує важливу функцію на всій поверхні. Волокна штучної трави імітують натуральну траву. Вони повинні утримувати пісок і гранули, які наповнюють поверхню. Кварцовий пісок виконує роль підсипки і є навантаженням на грунт. Гранулят забезпечує відносну м’якість та еластичність поверхні, пом’якшує та захищає тіло користувача під час контакту з поверхнею.

Волокно, яке використовується для виготовлення футбольних трав, може мати різну вагу від 8800-16000 dtex, різний розріз від плоского до зміцненого в ядрі, а також різної товщини від 120-360 мкм. Ці параметри істотно впливають на застосування продукту. Чим товстіше волокно, тим більша стійкість і тим краща буде стійкість трави.

Найоптимальніша товщина моноволокна, рекомендована будівельним науково-дослідним інститутом, становить 300 мікрон. Це волокно є досить товстим, але одночасно еластичним і не здатним до руйнування, що може виникнути у волокнах товщиною більше 330 мікрон.

Оголошена у листопаді 2007 року програма Моє поле — Orlik 2012 сприяло створенню понад 2600 сучасних спортивних комплексів, розташованих по всій Польщі. Основними завданнями програми є надання дітям та підліткам сучасної спортивної інфраструктури з метою заохочення до активного фізичного розвитку та до спортивної діяльності під наглядом тренера — аніматора та пропагування активного способу життя, а отже, сімейних спортивних змагань, спортивних та туристичних вихідних.

Створені спортивні комплекси — прекрасне місце для зустрічей, веселощів та спортивних заходів. Майданчики «Орлик» створені для заохочення до активного і безпечного спорту. Поверхня футбольного поля в спортивних комплексах «Орлик» — це штучна трава, яка безумовно має багато переваг.

Поле з штучної трави є безумовно менш вимогливе, ніж з природної. Перевагами штучних полів є висока міцність і стійкість до погодних умов (можливість цілодобового використання) та чудові параметри безпеки (високий рівень амортизації та динаміки відбиття м’яча, правильне скользіння та низький ризик травм).

додати коментар